Сьогодні торгова марка «РА Жизнь» займає міцні позиції на ринку реклами в Україні і веде тісну співпрацю з такими країнами як Німеччина, Іспанія, Греція та інші.

Власна виробнича база, ексклюзивні договори з перевізниками, творча майстерня, широкий комплекс послуг, відкривають можливості дати більше, ніж ви очікуєте.

ЗАВЖДИ ЗРОСТАТИ – шлях, який ми обрали для себе, і пропонуємо його Вам!

Вивчаючи ринок та потреби замовників, кожен рік ми впроваджуємо в компанію нові напрямки.

  • 2021р. Вивчаємо SEO просування, на основі отриманих знань створюємо топові сайти.
  • 2020р. Запустили напрямок по створенню сайтів та продаючих відеопрезентацій.
  • 2019р. Відкрили творчу майстерню для індивідуального пошиву та виготовлення унікальних сувенірів.
  • 2018р. Зробили ребрендинг компанії. Покращили якість обслуговування за рахунок залучення в команду нових спеціалістів. Збільшили штат співпрацівників з урахуванням нових напрямків.
  • 2017р. Заключили ексклюзивні договори з перевізниками для розміщення реклами на і в маршрутках м. Черкаси.
  • 2016р. Розробили комерційну пропозицію та прайси, спростивши вибір для замовників та зробивши оплату прозорою.
  • З 2007 – 2015р. Налаштували виробництво по виготовленню зовнішньої реклами. Впровадили популярні послуги: поліграфію, друк на банері, плівці, полотні, папері. Відкрили напрямок по виготовленню корпоративної та сувенірної продукції.

На чолі рекламного агентства «РА Жизнь» стоїть професіонал своєї справи, Железняк Олена. Зростаючи у творчій родині, Альона з дитинства любила створювати красу.

У 1995 році відкрила двері в світ сучасного мистецтва під назвою РЕКЛАМА! Пройшовши шлях від художника – оформлювача до керівника виробництва найбільшого рекламного агентства міста, продовжувала шукати свою дорогу. Відмовившись від усіх регалій, вона стала рядовим менеджером і заглибилася у вивчення Бізнесу.

Повіривши у власні крила, у 2007 році злетіла до нових горизонтів, давши своєму птаху ім’я «РА Жизнь»!

Сьогодні «РА Жизнь» – команда однодумців, які люблять свою справу і щедро діляться знаннями.

Співробітники компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують виставки реклами, відстежують новаторські ідеї, впроваджуючи їх в Ваші замовлення. Знання психології і НЛП дає можливість глибше та усвідомленіше підходити до розвитку Вашого Бізнесу.

Дякуємо кожному, з ким зростаємо, Творимо, Дружимо та Працюємо!

 

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Зверху є кнопка «ПОДЗВОНИТИ» , натисніть її та озвучте завдання. Бажаєте написати – натисніть на кнопку «ЗАМОВИТИ», і ми Вам відповімо.

Ми працюємо як в онлайн, так і в офлайн режимі. Офіс знаходиться в центрі міста, навпроти «Центрального ринку», по вул. Смілянська. Адреса: Черкаси, вул. Смілянська, 44, оф. 411. Чекаємо Вас з понеділка по п’ятницю з 9:15-17:45, без обідньої перерви. Вихідні, суботу та неділю, присвячуємо родині, бажаємо цього і Вам!

З Любов`ю та Подякою, команда «РА Жизнь»)

Робоче місце

2020р
2002р

Радісні відкриття

2015р
2005р

Нові горизонти

2018р
2002р

Запалюємо зірки

2018р
2002р

Подарунки

2020р
2020р

Ми любимо вас!!!

2021р
2021р